2017 kovo 22

Reklama ant vitrinų

reklama ant vitrinu

Reklama ant vitrinų – neatsiejama įvairių įmonių bei organizacijų dalis, tačiau kur kas svarbiau tai, jog virtina – erdvė, idealiai tinkanti tuo atveju, jei norite atkreipti praeivių dėmesį. Tiesa, tam, kad tai pavyktų padaryti, teks pagalvoti apie atitinkamus sprendimus. Vienas tinkamiausių pasirinkimų – vitrinos apipavidalinimas. Kokybiškai apipavidaliname vitrinas, o taip pat stiklines pertvaras bei duris.

Kodėl verta rinktis mūsų reklamą ant vitrinų?

Naudojame originalius dizaino sprendimus tam, kad reklama ant vitrinų sulauktų didelio praeivių dėmesio,reklama ant vitrinu o taip pat jų apipavidalinimui naudojame aukštos kokybės medžiagas, kurios ilgai tarnauja bei yra atsparios aplinkos veiksniams (šalčiui, lietui ir kt.), tad išlaikoma puiki pirminė vitrinos išvaizda.Apipavidalinta reklamos vitrina – puikus būdas atkreipti pirkėjų bei klientų dėmesį bei padidinti organizacijos žinomumą, įmonės pelną. Maža to, šiuolaikiškai bei kokybiškai suprojektuota vitrinų reklama  taps puikia Jūsų įmonės įvaizdžio dalimi. Nepraleiskite puikios progos padaryti tai jau dabar.Ploteriuoti užrašai, dvipusiai lipdukai, perforuota plėvelė  – tai  tik keletas sprendimų, kuriuos pasiūlysime norintiems turėti apipavidalintą vitriną.

Paslaugos įkainiai gali būti skirtingi (tiksli kaina priklausys nuo reklamos vitrinos dydžio, pasirinkto dizaino ir kt.). Praneškite, kaip turėtų atrodyti Jūsų įmonės vitrina ir jau netrukus sužinokite preliminarią kainą.

Skambinkite